Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Dehydrovaná strava - expediční jídlo - Travellunch, Voyager, Summit to Eat
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiTiske-mail
Sport a outdoor arrow Outdoorové vybavení arrow Spacáky arrow Péřové spacáky arrow Mountain Equipment: péřový spacák Classic 1000 - XL skydiver
Mountain Equipment: péřový spacák Classic 1000 - REG skydiverMountain Equipment: péřový spacák Classic 300 - REG skydiver

Mountain Equipment: péřový spacák Classic 1000 - XL skydiver

Značka / výrobce: Mountain Equipment     
do5dnu.png

Mountain Equipment: péřový spacák Classic 1000 - XL skydiver

Mountain Equipment Classic 1000 je velmi teplý a odolný zimní péřový spacák, který je ideální na zimní trek v severských oblastech nebo do vyšších nadmožských výšek, kde je teplota hluboko pod bodem mrazu.
Cena za kus (kus):  10 990 Kč / 424,93 €
Cena dnes: 9 199 Kč / 355,68 €
Ušetříte: 1 791 Kč / 69,25 €
Zeptejte se na tento produkt
:

Podrobný popis zboží

Hmotnost (kg): 1,58
Délka: 205 cm
Šířka: v ramennou 78 cm, v nohou 50 cm
Rozměry - sbal. (cm): 31 x 26 x 25
Vnější materiál: HELIUM 40, 57 g/m2, 20D Nylon
Vnitřní materiál: Supersoft 30, 49 g/m2, 30D Nylon
Izolační materiál - náplň: 90:10 700+ Prachové kachní peří
Teplota extrém (°C): -38 °C
Teplota limit (°C): -16 °C
Teplota komfort (°C): -9 °C
Záruka: 24 měsíců

Řada Classic se vyznačuje svým všestranným použitím díky nízké hmotnosti, malému objemu a vysoké odolnosti. Díky použití nejmodernější konstrukce, prémiového materiálu a jeho univerzálnosti pokračuje nová řada Classic v 25leté tradici.

Ať jsou zimní hory nebo expedice Vaší vášní a budete spát mnoho nocí ve stanu anebo pod hvězdami, na tento spacák se můžete spolehnout.

Nejprodávanější řada spacáků Mountain Equipment !!!

ZÁKLADEM JE KVALITNÍ ODPOČINEK
Kvalitní spánek je jeden ze základních požadavků pro plnohodnotnou regeneraci při každém výstupu. Péřový spacák CLASSIC má vysoce odolný povrchový materiál, který oceníte při častém použití. Hmotnost 1520 g vám ušetří mnoho sil. Komfortní střih vám garantuje pohodlný spánek. Zůstanete v teple a komfortně se vyspíte i v -20 °C díky propracované konstrukci. Navíc s garancí 10 let.

PROČ JSOU SPACÁKY MOUNTAIN EQUIPEMNT LEHKÉ A TEPLÉ?
Spacáky Mountain Equipment jsou výjimečně propracované. V každé komoře je na gram přesně vypočítané množství peří pro minimální hmotnost a maximální teplo. Tento inovativní přístup „Komora po komoře“ vyvinul Matt Fuller, který jako jediný v outdooru má doktorát z pírka.

NENÍ PEŘÍ JAKO PEŘÍ
Ve spacáku naleznete peří, které je šetrně čištěno vodou bez chemické úpravy. Tím jsou zničeni roztoči i prostředí pro jejich život, což ocení alergici. Peří si zachová svou důležitou mastnotu i loft, je dobře sbalitelné, má vysokou izolaci a nízkou hmotnost.
- 905 g peří
- Minimální plnivost 700+ cuin
- Poměr prachového peří 90:10
- Dlouhá životnost

KONSTRUKČNE VYJÍMEČNÉ TEPLO
Body-mapping, který naleznete ve spacácích Mountain Equipment, zohledňuje potřeby každé části těla zvlášť. Jinak potřebují zahřát jak nohy, tak hrudník. Proto MATT FULLER vypočítal také přesnou hustotu peří v každé komoře, aby všechny části těla dostaly to, co potřebují.

HELIUM 40
Helium 40 je materiál, který naleznete na vnější straně spacáku. Je vysoce odolný, stlačitelný, pevný a velmi pohodlný. Hustá tkanina s RIP STOPem nabízí vysokou odolnost proti větru, ztrátě tepla a roztržení.
- Lehký (57 g/m2)
- Vysoká prodyšný
- Odolnost proti větru

PŘÍJEMNÝ NA DOTEK
Vnitřní materiál Supersoft 30 je vybrán pro svou nízkou váhu, vysokou prodyšnost, výjimečnou odolnost a příjemným pocitem na dotek.
- Nízká váha (49g/m2)
- Vysoká prodyšnost
- Trvanlivost

NEUNIKNE ANI GRAM TEPLA
Díky zkoseným komorám vám ve spacáku zůstane teplo, které si vyhřejete. Komory minimalizují ztrátu tepla přes švy a udržují peří na svém místě, bez migrace v jednotlivých komorách.

3D KAPUCE BEZ NUTNOSTI STAHOVÁNÍ
Zalehnout do spacáku bez stahování kapuce a zároveň mít hlavu v teple? Kapuce je tvarovaná tak, aby automaticky chránila hlavu i bez stahování. 5 komor zabrání migraci peří, chrání hlavu před ztrátou tepla a tím vám nabídne pohodlný spánek. Pokud potřebujete kapuci stáhnout, není problém. Podle tvaru šňůrky přesně víte, jestli stahujete horní část kapuce (plochá šňůrka), nebo spodní část kapuce (kulatá šňůrka).

NOHY V TEPLE
Nohy je potřeba mít izolované co nejlépe, protože jsou špatně prokrvené. Spacák kopíruje tvar chodidel při spánku. Dno spacáku je zkosené, je ve tvaru lichoběžníku a oblast špiček je zvýšená jako žraločí ploutev. Díky tomuto ergonomickému tvaru, nestláčíte chodidly komory v oblasti nohou a neztrácejí se tak izolační vlastnosti, které vaše nohy drží v teple. Dno spacáku je tvořeno z nejteplejších V-komor, které je natolik komplikované, že se vyrábí zvlášť a následně se přišije ke spacímu vaku.
- lichoběžníkový tvar dna spacáku
- dno z 2 komor
- nejteplejší V-komory
- tvar žraločí ploutve pro lepší komfort a vyšší teplo
- obvodové komory překrývají švy a místa s největší ztrátou tepla
Kruhové dno, které naleznete na jiných spacácích, nekopíruje tvar chodidel a stlačením komor v oblasti prstů se ztrácí izolace, a proto je vám zima na nohy i v teplém spacáku.

PEŘÍ, KTERÉ ZABRAŇUJE PRŮCHODU VLHKOSTI
Peří ve dně spacáku a v kapuci má vyšší hustotu. Komprese komor je eliminována, taktéž při kontaktu s mokrou stěnou zahrabu, nebo kondenzovanou vlhkostí ve stanu, zabraňuje vyšší hustota peří průniku vlhkosti hlouběji do komory.

ZAŠPUNTOVANÁ IZOLACE
Aby nedocházelo k vytlačení teplého vzduchu ze spacího pytle, je na vnitřní straně péřový 3D límec, který vyplní prostor kolem ramen a krku. Tak je spacák „zašpuntován“ a zůstane vám ve spacáku teplo, které jste si vyhřáli. V límci je menší hustota peří, aby se přesně vytvaroval podle vašeho tvaru ramen a krku. Vše jistí magnetický cvoček, který zapnete a rozepnete intuitivně jednou rukou.

MOUNTAIN FIT
Střih spacáku je přizpůsoben přespávání v horách. Dostanete se do spacáku i v péřové bundě a zároveň nemáte zbytečně mnoho prostoru, které byste museli vyhřívat.

ZBAVENÍ SLABÉHO MÍSTA
Základ je být v teple a nejslabší místo spacáků bývá zip. Aby nedocházelo ke ztrátě tepla přes zip, je podél celého zipu trojúhelníková léga vyplněna peřím a syntetikou, která přiléhá ke spacáku. Syntetika zabraňuje pohybu peří podél légy a zároveň izoluje i za mokra. Tak ani případná vlhkost, která projde přes zip, nezbaví spacák tepla a izolačních vlastností.

NAMRZNUTÝ SPACÁK Z VENKU? DOBRÉ ZNAMENÍ!
Materiál spacáku má výbornou prodyšnost, což zajistí odpaření tělesné vlhkosti. Naopak nepromokavý materiál udrží vlhkost venku. Namrznutý spacák z venku je tedy důkaz toho, že spacák funguje správně - vlhkost se nedrží vevnitř a vy zůstanete v teple i v suchu. Díky tomu si spacák zachová veškeré izolační vlastnosti i při několikatýdenní expedici.

TEPLO STOUPÁ VZHŮRU
Lepší izolace slabých míst, jako je zip a boční švy, je vyřešena jednoduše. Zip a boční švy jsou posunuty do spodní poloviny. Spacák je tak „naducanější“ a zip schovaný dole. Teplo stoupá vzhůru a jelikož jsou boční švy i zip dole, teplo vám přes ně takřka neunikne.

ZIP, CO SE SAMOVOLNĚ NEROZEPÍNÁ
Ve spacáku Mountain Equipment nezažijete ten nepříjemný pocit, probudit se v noci s povoleným zipem, protože má zip zámek a samovolně se nerozepne. Jednoduchým zatažením uvolníte pojistku a spacák rozepnete, až když sami budete chtít.

ZIP FUNGUJE I PO ZAMRZNUTÍ

Kvůli pohodlnému zapínání bez zadrhnutí je použitý kvalitní zip od výrobce YKK. Právě tento zip bezproblémově funguje i v mrazu a můžete se na něj spolehnout

CO JE TEPLOTA „DOBRÝ SPÁNEK“?
Mountain Equipment používá hodnotu „Dobrý Spánek“, kterou naměřil při používání v reálných podmínkách. Testování podle norem EN nezohledňuje reálné podmínky, jako například vítr a vlhkost, proto jsou hodnoty EN orientační.

VODĚODOLNÝ OBAL
Žádné obavy za deště, nebo při přechodu řekou. Spacák má voděodolný kompresní obal, který udrží váš spacák v suchu i za mokra.

-20 °C
Zimní spacák, který je skutečně teplý, má komfortní střih a pohodlně se v něm vyspíte i v -20 °C nejen díky odolnosti vůči větru a 905 g peří. Extra odolný povrchový materiál garantuje dlouhou životnost při častém použití.

GARANTUJEME SPOKOJENOST
Víme že, vyspat se venku může být pěkný zážitek i noční můra. Stejně tak spacáky Mountain Equipment nejsou levná záležitost a proto každému, kdo se rozhodne koupit péřový spací pytel Muntain Equipment garantuje, díky 55leté zkušenosti, stovkám expedic a vlastnímu vědeckému výzkumu, že budete spokojeni.
- životnost - 10letou záruku na výrobní vady
- parametry peří - DOWN CODEX
- komfortní teplotu dobrého spánku - GOOD NIGHTS SLEEP GUARANTEED
- servis - pozáruční opravy, čistění a impregnaci

10 LET ZÁRUKA
Bez ohledu na to, jestli jdete k jezeru, na Matterhorn nebo Mt. Everest, tak se na své vybavení musíte spolehnout. Svým výrobkům důvěřuje i Mountain Equipment, a za své produkty se nebojí postavit. Na základě 55leté zkušenosti a testování nabízí Mountain Equipment 10letou záruku na výrobní vady spacáku. Pokud objevíte výrobní vadu, tak bez debat spacák opravíme, vyměníme, nebo vám vrátíme peníze.

GARANCE DOBRÉHO SPÁNKU
Nebylo vám dostatečné teplo? To není problém. Do 30 dní od zakoupení můžete spacák vyzkoušet a pokud vám nebude dostatečné teplo, tak ho stačí donést na prodejnu a vyměnit ho za vyšší model. Bez obav tak budete mít spacák, ve kterém se vyspíte jako král. Stačí přijít do 30 dní, donést nepoškozený spacák, doplatit rozdíl za vyšší model a vzít si teplejší spacák.

SERVIS NAPŘÍČ ČASEM
Každý se snaží vyhnout situaci kdy si spacák roztrhne nebo jinak poškodí. Je to nepříjemné a v tom případě Vám spací pytel, Mountain Equipment, opraví ve svém nejbližším servisním středisku v Mnichově. Oprava trvá standardně do 14 dní a spacák se vám vrátí plně funkční.

„DOWN CODEX“ – GARANCE KVALITY PEŘÍ
Down Codex je kontrola původu peří, jeho kvality, etického a ekologického přístupu. Každý rok jsou farmy, ze kterých Mountain Equipemnt nakupuje peří, kontrolovány nezávislou švýcarskou organizací IDFL, aby splňovaly nejvyšší kvality. Mountain Equipment používá do svých výrobků to nejkvalitnější peří a vy máte možnost si to ověřit. Každý výrobek s peřím má kód, pod kterým dohledáte původ peří a jeho parametry. Proto když je uvedena hodnota 800+ cuin, tak je to minimální a garantovaná hodnota, většinou bude vyšší o 50 až 100cuin. To samé platí i o poměru prachového peří a peří.

Přepážky komor- DOWNPROOF pás, 30 g/m2, Nylon
Zip - YKK kosticový dvoucestný zip, 140 cm
Konstrukce - boční švy
Typy komor - horizontální zkosené přepážky komor
- boční trojúhelníková léga V-konstrukce
Nohy - 2komorová lichoběžníková konstrukce
- smyčka na pověšení
- žraločí ploutev
Kapuce - 5 komor
- snížený objem

back to menu

Ke stažení - soubory, obrázky

Zde se můžete podívat na velikostní tabulky, technickou dokumentaci a další.

Pokud zde nevidíte žádnou nabídku, pravděpodobně jsme ji od dodavatele neobdrželi ani my.

back to menu

Hodnocení zákazníků

Zatím zde není žádné hodnocení.
Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit.

back to menu
Společně s tímto zbožím zákazníci nejčastěji nakupují:


5 950 Kč / 230,06 €
Cena dnes: 5 355 Kč / 207,05 €
Ušetříte: 595 Kč / 23,01 €
5 240 Kč / 202,61 €
Cena dnes: 4 690 Kč / 181,34 €
Ušetříte: 550 Kč / 21,27 €
3 900 Kč / 150,79 €
Cena dnes: 3 315 Kč / 128,18 €
Ušetříte: 585 Kč / 22,62 €


4 550 Kč / 175,93 €
Cena dnes: 3 867 Kč / 149,52 €
Ušetříte: 683 Kč / 26,41 €


4 550 Kč / 175,93 €
Cena dnes: 3 867 Kč / 149,52 €
Ušetříte: 683 Kč / 26,41 €


3 640 Kč / 140,74 €
Cena dnes: 3 094 Kč / 119,63 €
Ušetříte: 546 Kč / 21,11 €