Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Dehydrovaná strava - expediční jídlo - Travellunch, Voyager, Summit to Eat
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiTiske-mail
Sport a outdoor arrow Zimní sporty arrow Skialpinismus arrow Skialpinistické vázání arrow Diamir: vázání Vipec 12 - White - 90mm
Diamir: vázání Vipec 12 - White - 80mmDMM: friend Dragon Cam 0

Diamir: vázání Vipec 12 - White - 90mm

Značka / výrobce: Fritschi Diamir     
do5dnuEU.png

Diamir: vázání Vipec 12 - White - 90mm

První hrotové skialpinistické vázání s bezpečností a jízdními vlastnostmi sjezdového vázání má jméno VIPEC! Pohodlné ovládání hůlkou bez nutnosti ohnout se a minimální hmotnost pro Váš pohodlný výstup.
Cena za kus (kus):  12 590 Kč / 488,42 €
Cena dnes: 11 329 Kč / 439,50 €
Ušetříte: 1 261 Kč / 48,92 €
Zeptejte se na tento produkt

Podrobný popis zboží

Hmotnost: 470 g (1/2 páru)
Šířka lyže: min. 67 mm
Brzdy:
80, 90, 100, 115 mm
Vypínací síla:
DIN 5 - 12
Záruka:
24 měsíců

Vypínání špičky s přesně nastavitelnými vypínacími silami zabezpečuje Vaši maximální bezpečnost a prevenci zranění. Při uvolnění laviny nebo pádu oceníte bezpečnostní vypnutí během výstupu i sjezdu. Nastavení vypínacích sil na špičce eliminuje nechtěné uvolnění boty během jízdy.

Každý z nás ocení pohodlí a komfort, který nabízí možnost ovládání vázání pouze hůlkou, bez nutnosti ohnutí se a rotace patky. Přepínání mezi režimem sjezdu a chůze je komfortní a rychlé, bez potřeby uvolnit botu z vázání.

Jízdní vlastnosti jsou srovnatelné se sjezdovým vázáním díky přímému uchycení špičky a patky do lyže bez jakékoliv vůle a s dokonalým přenosem sil. Vázání se aktivně přizpůsobuje prohnutí lyže posunem patky během jízdy, čímž je dosaženo skvělých jízdních vlastností.

Kromě 100% funkčnosti se nezapomnělo ani na design. Originální černé prvky je možné nahradit různobarevnými Color Clips. Z dalšího příslušenství je dále možné dokoupit mačky Traxion s nastavitelnou hloubkou záběru při různých stoupacích režimech a bezpečnostní lanko Safety Strap.

Diamir Vipec 12 Vás překvapí skvělými jízdními vlastnostmi, ušetří mnoho sil při výstupu díky nízké hmotnosti, ochrání Vás před zraněními a jistě oceníte i pohodlné ovládání. Na švýcarskou kvalitu a 53-leté zkušenosti se můžete spolehnout!

back to menu

Ke stažení - soubory, obrázky

Zde se můžete podívat na velikostní tabulky, technickou dokumentaci a další.

Pokud zde nevidíte žádnou nabídku, pravděpodobně jsme ji od dodavatele neobdrželi ani my.

back to menu

Hodnocení zákazníků

Zatím zde není žádné hodnocení.
Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit.

back to menu