Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Dehydrovaná strava - expediční jídlo - Travellunch, Voyager, Summit to Eat
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiBanner


Petzl stahuje tlumiče pádů

Tisk Email
Novinky - Perličky
Středa, 25 Květen 2011 20:42

NovinkyVÝZVA KE KONTROLE TLUMIČŮ PÁDU SCORPIO A ABSORBICA

13. května 2011 se na stránkách Petzl objevila informace, že na via ferratové cestě Bastille Via Ferrata ve francouzském Grenoblu v úterý 5. května spadl mladý muž na zem. Dle nejnovějších informací které máme, došlo k této nehodě díky výrobní vadě ferratového setu Petzl SCORPIO. Výrobní vadou byl chybějící bezpečnostní šev (čárka švů) na připojovacím oku. Mladý muž přežil pád z 20 metrů a je v nemocnici.
Bezprostředně po nehodě Petzl vyhlásil kontrolu ferratových setů dané série, ale po dalším zkoumání výrobního procesu objevil nedostatek, který mohl způsobit výrobní vadu a rozhodl se z bezpečnostních důvodů provést kontrolu u všech trhacích textilních tlumičú pádu vyrobených do 19. května 2011 - tedy tlumiče typu SCORPIO pro sportovní sféru a tlumiče typu ABSORBICA ve všech variantách pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou.

Aktualizováno Středa, 25 Květen 2011 20:56
 

Jak vybírat hračky vašim dětem?

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Úterý, 12 Srpen 2008 11:00
NovinkyTaky vás při různých příležitostech trápí představa kupování vhodného dárku? Naštěstí máte děti a zde problém vyřešíte poměrně jednoduše koupí vhodné hračky. Přiznejme si, že mnohem obtížnější je vybrat dárek dospělému. Hračky tvoří neodmyslitelnou součást dětského světa a podle toho také volíme druh hračky. Ne každý si hraje se vším. Hračka by u dítěte měla nejen zastoupit úlohu zabavovací, jak se říká ať máme klid, hlavně že nezlobí, ale i úlohu vzdělávací. Děti si totiž hraním přirozeně získávají určité návyky, které využijí v pozdějším věku. Vybírejte tedy hračky nejen podle určení - hračky pro kluky a hračky pro holky, ale i podle zaměření - hračky na písek, stavebnice, panenky, apod. nebo hračky podle věku.
Aktualizováno Neděle, 20 Únor 2011 16:04
 

Petzl Core - jádro čelovek Tikka2 a Zipka2

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Sobota, 07 Červenec 2007 10:54

NovinkyNový dobíjecí akumulátor Petzl Core je určen pro čelové svítilny řady Petzl Tikka2 a Petzl Zipka2. Tento článek akumulátoru lze snadno vložit do svítilny během pár vteřin a nahradit jím tři klasické LR03/AAA baterie. Použitá Lithium Ion Polymerová technologie zaručuje životnost, která se rovná přibližně 900 použitých klasických baterií. Další výhodou této technologie je funkčnost v nízkých teplotách pod bodem mrazu. Použitím CORE přispíváte snižováním toxického odpadu k ochraně životního prostředí. Tolik říká katalog Petzl.

Aktualizováno Pondělí, 21 Únor 2011 16:04
 

Nové sedací úvazky Singing Rock

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Sobota, 07 Červenec 2007 10:54

NovinkyČeská firma Singing Rock přišla v únoru 2011 s několika novými sedáky, které poskytnou plný komfort rekreačním i sportovním lezcům. Čtyři zbrusu nové modely jsou výrazně lehčí a propracovanější, ovšem stále za skvělé ceny, které začínají pod tisícovkou! Modely Crux, Guru, dámská Nara a sedák do hor Midi nahradí doposud vyráběné modely. Jako nestrannému pozorovateli mně připadá, že firma Singing Rock se v mnoha věcech inspiruje francouzskou konkurencí Petzl, čímž ale zaostává a zůstává dvojkou na českém trhu. Konkuruje pak hlavně cenou.

Aktualizováno Pondělí, 21 Únor 2011 16:03
 

Petzl varuje před kopiemi

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Sobota, 07 Červenec 2007 10:54

NovinkyV únoru vydala firma Petzl oficiální varování před nekvalitními padělkami svých produktu, které pochazejí s největší pravděpodobností z Číny. Východní "inženýři" si vzali za cíl jedny z nejpoužívanejších výrobku od známého francouzského výrobce horolezecké techniky. Bohužel tyto výrobky nesplňují bezpečnostní normu. Co je horší, výrobky nelze rozpoznat od originálů. Shodují se naprosto ve všem, dokonce i v balení. Francouzi narazili na kopie výrobků CROLL ascender (B16), ATTACHE locking carabiner, ASCENSION handled ascender (B17 R) - starší modrá verze, RESCUE pulley (P50) – stará verze.

Aktualizováno Pondělí, 21 Únor 2011 16:03
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

Strana 3 z 4