Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Sleva pro účastníky LH24
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiBanner


Jak vybírat hračky vašim dětem?

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Úterý, 12 Srpen 2008 11:00
NovinkyTaky vás při různých příležitostech trápí představa kupování vhodného dárku? Naštěstí máte děti a zde problém vyřešíte poměrně jednoduše koupí vhodné hračky. Přiznejme si, že mnohem obtížnější je vybrat dárek dospělému. Hračky tvoří neodmyslitelnou součást dětského světa a podle toho také volíme druh hračky. Ne každý si hraje se vším. Hračka by u dítěte měla nejen zastoupit úlohu zabavovací, jak se říká ať máme klid, hlavně že nezlobí, ale i úlohu vzdělávací. Děti si totiž hraním přirozeně získávají určité návyky, které využijí v pozdějším věku. Vybírejte tedy hračky nejen podle určení - hračky pro kluky a hračky pro holky, ale i podle zaměření - hračky na písek, stavebnice, panenky, apod. nebo hračky podle věku.
Aktualizováno Neděle, 20 Únor 2011 16:04
 

Nové sedací úvazky Singing Rock

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Sobota, 07 Červenec 2007 10:54

NovinkyČeská firma Singing Rock přišla v únoru 2011 s několika novými sedáky, které poskytnou plný komfort rekreačním i sportovním lezcům. Čtyři zbrusu nové modely jsou výrazně lehčí a propracovanější, ovšem stále za skvělé ceny, které začínají pod tisícovkou! Modely Crux, Guru, dámská Nara a sedák do hor Midi nahradí doposud vyráběné modely. Jako nestrannému pozorovateli mně připadá, že firma Singing Rock se v mnoha věcech inspiruje francouzskou konkurencí Petzl, čímž ale zaostává a zůstává dvojkou na českém trhu. Konkuruje pak hlavně cenou.

Aktualizováno Pondělí, 21 Únor 2011 16:03
 

Petzl varuje před kopiemi

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Sobota, 07 Červenec 2007 10:54

NovinkyV únoru vydala firma Petzl oficiální varování před nekvalitními padělkami svých produktu, které pochazejí s největší pravděpodobností z Číny. Východní "inženýři" si vzali za cíl jedny z nejpoužívanejších výrobku od známého francouzského výrobce horolezecké techniky. Bohužel tyto výrobky nesplňují bezpečnostní normu. Co je horší, výrobky nelze rozpoznat od originálů. Shodují se naprosto ve všem, dokonce i v balení. Francouzi narazili na kopie výrobků CROLL ascender (B16), ATTACHE locking carabiner, ASCENSION handled ascender (B17 R) - starší modrá verze, RESCUE pulley (P50) – stará verze.

Aktualizováno Pondělí, 21 Únor 2011 16:03
 

Petzl Core - jádro čelovek Tikka2 a Zipka2

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Sobota, 07 Červenec 2007 10:54

NovinkyNový dobíjecí akumulátor Petzl Core je určen pro čelové svítilny řady Petzl Tikka2 a Petzl Zipka2. Tento článek akumulátoru lze snadno vložit do svítilny během pár vteřin a nahradit jím tři klasické LR03/AAA baterie. Použitá Lithium Ion Polymerová technologie zaručuje životnost, která se rovná přibližně 900 použitých klasických baterií. Další výhodou této technologie je funkčnost v nízkých teplotách pod bodem mrazu. Použitím CORE přispíváte snižováním toxického odpadu k ochraně životního prostředí. Tolik říká katalog Petzl.

Aktualizováno Pondělí, 21 Únor 2011 16:04
 

Moravské skály - horolezecký průvodce

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Sobota, 07 Červenec 2007 10:54

NovinkyTěsně před Vánocemi 2010 vyšel dlouho očekávaný horolezecký průvodce Moravské skály - Moravian Rocks z dílny Vladimíra Skýpaly a Vladimíra Wolfa. Průvodce zpracovává všechny moravské oblasti, které spadají pod oblastní vrcholové komise Českého horolezeckého svazu. Co všechno teda tato obtloustlá kniha, která podává vyčerpávající obraz lezení na Moravě, obsahuje? Jsou to oblasti: Jevišovická pahorkatina, Pálava, Okolí Brna, Moravský kras, Moravské pískovce, Beskydy, Okolí Moravské brány, Oderské vrchy a Nízký Jeseník, Hrubý Jeseník a Rychlebské hory.

Aktualizováno Pondělí, 21 Únor 2011 16:03
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 3 z 3