Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Dehydrovaná strava - expediční jídlo - Travellunch, Voyager, Summit to Eat
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiBděte a čtěte

Krokoměr a vše co jste chtěli vědět o měření kroků

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Petr Brinček   
Středa, 04 Listopad 2015 22:19

Krokoměr / pedometr patří mezi zařízení měřící kroky pomocí mechanického nebo mechanicko-elektrického senzoru. Pro přesné měření se doporučuje mít krokoměr v ideální poloze, i když moderní krokoměry nabízejí možnost náklonu až o 45°. Aby se eliminovaly náhodné pohyby, které nesouvisí s chůzí, začínají moderní krokoměry měřit kroky s určitým zpožděním (cca. 2-4s).
Mezi základní funkce krokoměru tedy patří měření kroků, případně přepočet kroků na kilometry. Pokročilejší krokoměry umí měřit spálené kalorie, mají paměť pro uchování údajů nebo umožňují nastavit počet denní dávky kroků.

Aktualizováno Středa, 04 Listopad 2015 22:29
 

Vozík Burley nebo Croozer

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Petr Brinček   
Sobota, 14 Březen 2015 09:18

Určitě každý kdo nakupuje dětský vozík za kolo řeší dilema, kterou ze dvou v ČR nejvíce zastoupených značek, si má vybrat. Je to vozík Burley nebo Croozer? Níže se vám budeme snažit popsat detaily vozíku, které mnohdy nejsou patrné na první pohled. Při prostudování většiny popisů na internetu zjistíte, že vozíky Burley jsou lehčí než Croozer, což je dáno konstrukcí, která je u Croozeru vždy širší a poloha dítěte. U vozíků Burley dítě sedí a u Croozeru "leží". Rozdíly jsou samozřejmě i v ceně a každý si musí udělat vlastní úsudek, kde má limit a zda-li se mu vyplatí šetřit.

Aktualizováno Sobota, 14 Březen 2015 09:57
 

Jak vybrat čelovku Petzl

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Petr Brinček   
Středa, 19 Únor 2014 14:12

Čelovky Petzl se za roky strávené na špici pomyslného žebříčku mezi čelovkama drží již nějaký pátek. Petzl byl vůbec první na světě kdo s čelovkou jako hotovým produktem na trh přišel. Tato skutečnost vychází z historie rodinné firmy, která se od samotného počátku věnuje vývoji a výrobě speleotechniky. Jelikož orientace zákazníků v čelovkách Petzl je složitější než se může zdát, srovnávány jsou "hrušky s jabkama", tj. neadekvátní produkty jsou přiřazovány do stejné kategorie, apod., musíme udeřit hřebík na hlavičku a vnést do čelovek Petzl světlo. Inovace čelovek Petzl v únoru 2014 budiž tím správným momentem, který mně k tomuto článku nakopl.

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Únor 2014 11:00
 

Impregnace a ošetřování obuvi

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Petr Brinček   
Pátek, 22 Listopad 2013 14:31

Pokud si koupíte kvalitní obuv a je jedno jestli se jedná o pohorky, výletní boty nebo tenisky na běhání, musíte se o ni náležitě starat, aby vám boty co nejdéle vydržely a sloužily pokud možno co nejúčelněji a nejefektivněji. Výběr vhodné impregnace obuvi ve formě spreje nebo krému na obuv tak může prodloužit životnost obuvi, ale paradoxně, při nevhodném výběru, i zkrátit. Impregnace chrání obuv nejen před průnikem vlhkosti, ale i před poškozením vlivem používání.

Aktualizováno Pátek, 22 Listopad 2013 14:38
 

Jak vybrat běžecké boty do terénu?

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Petr Brinček   
Středa, 03 Červenec 2013 13:49

Běhání patří bezesporu k aerobním disciplínám, které zažívají v poslední době obrovský boom. Během nejenže zlepšujete odolnost kardiovaskulárního systému, posilujete pohybový aparát, ale hlavně si zlepšujete psychickou kondici, která v dnešní době má své pevné místo v prevenci prakticky všech onemocnění. Kdo to s během myslí opravdu vážně, měl by načíst nebo jinak získat dostatek informací o správném běhu, jinak může být efekt zcela opačný a běžec skončí s bolavýma kloubama v lepším případě. V tomto článku se dozvíte něco o tom, jak vybrat boty na běhání, kterým se vyhnout, a které naopak lze doporučit. Vzledem ke zkušenostem jsme se rozhodli prodávat běžeckou obuv Inov, která patří k nejlepším na světě.

Aktualizováno Čtvrtek, 04 Červenec 2013 14:48
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3