Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Dehydrovaná strava - expediční jídlo - Travellunch, Voyager, Summit to Eat
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiVozík Burley nebo Croozer

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Petr Brinček   
Sobota, 14 Březen 2015 09:18

Určitě každý kdo nakupuje dětský vozík za kolo řeší dilema, kterou ze dvou v ČR nejvíce zastoupených značek, si má vybrat. Je to vozík Burley nebo Croozer? Níže se vám budeme snažit popsat detaily vozíku, které mnohdy nejsou patrné na první pohled. Při prostudování většiny popisů na internetu zjistíte, že vozíky Burley jsou lehčí než Croozer, což je dáno konstrukcí, která je u Croozeru vždy širší a poloha dítěte. U vozíků Burley dítě sedí a u Croozeru "leží". Rozdíly jsou samozřejmě i v ceně a každý si musí udělat vlastní úsudek, kde má limit a zda-li se mu vyplatí šetřit.

Pro porovnání nám může posloužit vozík Burley Honey Bee a Croozer Kid, které bychom viděli jako srovnatelné, až na malé detaily, které si můžete přečíst níže.

dětský vozík Burley nebo Croozer
Burley nebo Croozer

Nastavitelné madlo u vozíku Burley Honey Bee

- Je jedno jak jste vysocí. Burley Honey Bee se vám bude ovládat vždy pohodlně, protože jeho madlo lze nastavit do několika poloh, včetně úplného sklopení nebo překlopení dopředu, čímž madlo tvoří dodatečnou bezpečnostní výztuhu. U vozíku Croozer Kid můžete využít pouze dvou poloh.

Prohloubení na přilbu u vozíku Burley

- V opěradle vozíků Burley najdete prohloubení, které je pohodlné při opření hlavy v přilbě. Je to sympatický, ale důležitý detail.

Kočárek nebo vozík?

- Tuto otázku vyřešíte s vozíkem Burley mnohem snadněji a rychleji. Kolečko si vezete stále na svém vozíku Burley a při potřebě vytvořit z vozíku kočárek, ho pouze přetočíte. Kolečko při cestě nezavazí a hlavně ho nikde nezapomenete. Situací kdy tohoto lze využít asi najde každý z nás dost: Přijedete na nákup a nechcete nechávat spící dítě ve vozíku. Stačí jenom přetočit kolečko a vyrazíte s kočárkem. V hospůdce na cyklovýletě chcete mít dítě ve vozíku u stolu? Zase žádný problém. Stačí vytvořit z vozíku kočárek a dítě může v klidu dál spát hned vedle vás.

Rozdíl 2,5 kg

- Mezi zmíněnými vozíky Burley Honey Bee a Croozer Kid je rozdíl v hmotnosti 2,5 kg. Při delších výletech tuto skutečnost určitě oceníte.

Parkovací brzdy

- I u parkovacích brzd zmíněných vozíku lze najít rozdíly. Zatím co u vozíku Croozer Kid tlačí parkovací brzda přímo na pneumatiku, u vozíku Burley se tyčka zasouvá přímo do náboje kola a aretuje ho proti protočení.

Dvoumístné řešení

- V Croozeru ve dvojmístném vozíku musíte dítě posadit vlevo nebo vpravo. U vozíku Burley si můžete vybrat, ale navíc můžete zvolit i polohu uprostřed. Celkově dvoumístní vozík Burley nepřesáhne 80cm, proto i v případě, že kupujete vozík pro jedno dítě, ale volíte variantu pro dvě (z důvodů "co kdyby" nebo z důvodu většího úložného prostoru), pořád bude cestování pohodlné a nepojedete po cestě jako s tankem. Ze zkušenosti - časem budete chtít přibrat i malého kamaráda ahned máte děti dvě. Cestování je pak pro děti mnohem zábavnější.

Šířka nabídky

- U vozíků Burley si opravdu můžete vybrat z velkého počtu modelů. Každý je něčím specifický, ale všechny mají stejné výhody - prakticky řešené detaily.

burley honey bee
Burley Honey Bee 1-2

croozer kid
Croozer Kid 1

Aktualizováno Sobota, 14 Březen 2015 09:57
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit