Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Sleva pro účastníky LH24
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiBanner


Není čelovka jako čelovka

PDF Tisk Email
Vyzkoušeli jsme - Testy
Čtvrtek, 07 Listopad 2013 19:59

I o tom jsme se mohli přesvědčit na našem testu čelovek ve Velké Fatře, ze kterého jsme se první listopadový víkend vrátili. Společně se všemi účastníky jsme měli možnost vyzkoušet staronové modely Petzl Nao, Petzl Pixa 3 a Petzl Ultra. Od dovozce Petzlu do České republiky jsme dostali zapůjčené čelovky Petzl určené k prodeji až v roce 2014. Nově se na trhu objevily čelovky Beal, které jsme měli možnost o víkendu taktéž porovnat s konkurencí. Firma Vavrys nám pro test poskytla novou čelovku Silva Trail Runner 2, která na trhu nahrazuje starší model Silva Trail Runner, který jsme testovali taktéž v tomto roce. Jako věc z jiného světa na všechny účastníky působilo lehké a skladné lehátko Therm-A-Rest LuxuryLite UltraLite Cot.

Aktualizováno Čtvrtek, 07 Listopad 2013 21:39
 

Via Ferrata HZS – Martinské hole

PDF Tisk Email
Cestování - Evropa
Úterý, 01 Říjen 2013 09:39

7.9.2013 byla na Slovensku oficiálně otevřená první klasická via ferrata, která vede na Martinské hole údolím „pivovarského potoka“. Zajištěnou cestu vybudovala slovenská HZS, skialp klub Kriváň a další dobrovolníci za pomoci sponzorů, jelikož vybudovat podobné dílo není věcí zcela levnou. Via Ferrata má hodnocení podle klasické ferratové stupnice B a C. Znamená to tedy, že ferratou můžete prostoupit po dvou variantách. Jedna lehčí a druhá těžší, pro zkušenější turisty. Slovenská Via Ferrata se určitě stane vhodným zpestřením pro všechny návštěvníky tohoto koutu Malé Fatry.

Aktualizováno Středa, 13 Listopad 2013 12:43
 

Test čelovek Led Lenser H7R, Silva Trail Runner a Petzl Tikka 2 XP

PDF Tisk Email
Vyzkoušeli jsme - Recenze
Neděle, 22 Září 2013 09:24

Od letoštního jara jsem měl možnost otestovat čelovky Led Lenser H7R, Silva Trail Runner a Petzl Tikka 2 XP na spoustě běžeckých, turistických i horolezeckých akcí. Čelovku Led Lenser H7R vlastním už delší dobu, tudíž můžu poreferovat i zážitky s touto čelovkou ze zimy, kdy jsem ji používal na běžky a v případě, že nebyl sníh, tak ke běhání. V tomto testu čelovek se pokusím tyto čelovky porovnat a popsat jak mně která vyhovovala. Podrobný test čelovky každé zvlášť jsem popsal již dříve ve článcích „Čelovka Silva Trail Runner - uživatelská recenze“, „Čelovka Petzl Tikka 2 XP - uživatelská recenze“ a „Čelovka Led Lenser H7 a H7R - uživatelská recenze“. Čelovku Silva Trail Runner testoval i Honza Pala z Mountainski.cz, jehož celou recenzi si můžete přečíst ve článku „Čelovka Silva Trail Runner - ideální na skialp, běžky, kolo a běh“.

Aktualizováno Neděle, 22 Září 2013 09:58
 

Led Lenser SEO 5 - seznamte se

PDF Tisk Email
Vyzkoušeli jsme - Recenze
Úterý, 24 Září 2013 14:03

Obrovský krok dopředu. Tak by se dala krátce charakterizovat nová čelovka Led Lenser SEO 5. Čelovka se světelným tokem 180 lumenů a dosvitem až 120m je pro řadu čelovek Led Lenser opravdu revoluční. Led Lenser zde zapracoval na konstrukci, která u předešlých modelů H7 a H7R značně pokulhávala a čelovky řady SEO "vyšperkoval" k dokonalosti. Podívejte se na naše první dojmy z této čelovky, která bude podle mně revolucí na letošním vánočním trhu.

Aktualizováno Úterý, 24 Září 2013 15:07
 

Ferraty ve Walliských alpách

PDF Tisk Email
Cestování - Evropa
Pondělí, 29 Červenec 2013 16:55

Jako každoročně jsem vyrazil průvodcovat pro CK Alpina zájezd na ferraty do švýcarských Walliských alp. Počasí nám přálo, proto se prakticky až na jednu vyjímku podařilo realizovat celý program, který po feratové stránce nabízí to nejlepší z danné oblasti. Klettersteigy sportovního charatkeru a vyšší obtížnosti, ale i výstupy na vrcholy po zajištěných cestách byly našim cílem po celý týden, který jsme ve švýcarsku strávili. Kávičky a pivo v Zermattu a Saas Fee jen doplňovaly skvělou atmosféru pod nejvyššími evropskými horami jako jsou Matterhorn, Dom, Monte Rosa, a další.

Aktualizováno Pondělí, 29 Červenec 2013 17:08
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 10