Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Sleva pro účastníky LH24
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiBanner


Klettersteig Sulzfluh C/D (2817m)

PDF Tisk Email
Cestování - Evropa
Neděle, 14 Červenec 2013 19:57

Jako každoročně jsme pracovně vyrazili do Friedrichshafenu na největší outdoorový veletrh v Evropě – Outdoor Friedrichshafen. Cestu si vždycky zpestřujeme nějakým výletem do okolních kopců a skal. Jelikož nám letos vypadl z auta jeden lezec a zbyli jsme tři, rozhodli jsme se pro návštěvu blízkého Rätikonu a vylezení relativně nové ferraty Sulzfluh obtížnosti C/D na stejnojmenný kopec s výškou téměř tři tisíce metrů. O této feratě není na českém webu příliš informací, možná vám tedy následující řádky příjdou vhod při dovolené u Bodamského jezera (Bodensee).

Aktualizováno Neděle, 14 Červenec 2013 20:27
 

Jak vybrat běžecké boty do terénu?

PDF Tisk Email
FAQ - nejčastější otázky - Poradna
Středa, 03 Červenec 2013 13:49

Běhání patří bezesporu k aerobním disciplínám, které zažívají v poslední době obrovský boom. Během nejenže zlepšujete odolnost kardiovaskulárního systému, posilujete pohybový aparát, ale hlavně si zlepšujete psychickou kondici, která v dnešní době má své pevné místo v prevenci prakticky všech onemocnění. Kdo to s během myslí opravdu vážně, měl by načíst nebo jinak získat dostatek informací o správném běhu, jinak může být efekt zcela opačný a běžec skončí s bolavýma kloubama v lepším případě. V tomto článku se dozvíte něco o tom, jak vybrat boty na běhání, kterým se vyhnout, a které naopak lze doporučit. Vzledem ke zkušenostem jsme se rozhodli prodávat běžeckou obuv Inov, která patří k nejlepším na světě.

Aktualizováno Čtvrtek, 04 Červenec 2013 14:48
 

Tilak inovuje oblečení každým rokem

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Středa, 10 Duben 2013 13:29

Neuplyne sezóna, aby šumperský výrobce outdoorového oblečení Tilak nepředstavil některou z novinek. S novinkama nepřicházejí pouze nové střihy a modní barvy, ale i nové materiály a nové technologie. Výroba oblečení Tilak si hrdě zachovává českou výrobu, kterou ocení nejen zákazníci z České republiky, ale i např. z Japonska, kde je Tilak velmi oblíbenou značkou. Jak se píše na firemních stránkách Tilaku: Smyslem naší práce je nabídnout Vám maximální možnou kvalitu. Vše začíná precizní návrhářskou přípravou, na které se podílí špičkové designérské studio Acronym z Mnichova. Pokračujeme důkladnou střihovou přípravou a následně věnujeme mimořádnou pozornost kvalitě ušití. Výjimečné vlastnosti používaných materiálů (GORE-TEX®, WINDSTOPPER®, POLARTEC®) vyžadují bezchybné zpracování.

Na výrobky poskytuje Tilak prodlouženou záruku 4 roky. Ta se nevztahuje na běžné opotřebení pramenící z opotřebení výrobků používáním.

Aktualizováno Středa, 10 Duben 2013 16:26
 

Co je to geocaching?

PDF Tisk Email
Vyzkoušeli jsme - Recenze
Neděle, 12 Květen 2013 11:54

Geocaching (česky: geokešink) je globální, celosvětová hra s využitím GPS přístrojů, kterou lze chápat z mnoha pohledů, ale nejčastěji asi jako sportovní aktivitu. Geocaching spočívá v nalezení pokladu (kešky), u které je známo její ukrytí buď na základě souřadnic předem získaných ze stránek www.geocaching.com nebo získaných na základě úkolu, jehož splnění je indícií vedoucí ke správným souřadnicím. Při hledání se využívají turistické GPS, které mají v dnešní době již softwarově zabudované v menu "schránky s poklady".

Aktualizováno Pondělí, 13 Květen 2013 06:58
 

Kam vyrazit na Velikonoce? Máme pro vás tipy

PDF Tisk Email
Cestování - Evropa
Středa, 27 Březen 2013 21:01

Jelikož počasí nemá být na velikonoční svátky úplně přívětivé a do přírody to tedy příliš lidí lákat nebude, položí si každý určitě otázku: "Kam na Velikonoce vyrazit?" Jelikož jsme si tuto otázku položil i já, tak jsem trochu zabrouzdal na internetu a sepsal akce, které se v České republice konají. Z obchodu vím, že někteří skalni jedinci i přes špatnou předpověď vyrážejí do Vysokých Tater, na přechod Velké Fatry a další podobné podniky. Věřím ale, že je spousta těch, kteří chtějí svátky prožít pěkně v klidu a hlavně v dosahu teplého čaje nebo jiného zahřívadla. Další tipy na přijemně strávené Velikonoce uvítáme v komentářích.

Aktualizováno Čtvrtek, 28 Březen 2013 06:19
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 4 z 10