Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Dehydrovaná strava - expediční jídlo - Travellunch, Voyager, Summit to Eat
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiBanner


Led Lenser SEO 5 - seznamte se

PDF Tisk Email
Vyzkoušeli jsme - Recenze
Úterý, 24 Září 2013 14:03

Obrovský krok dopředu. Tak by se dala krátce charakterizovat nová čelovka Led Lenser SEO 5. Čelovka se světelným tokem 180 lumenů a dosvitem až 120m je pro řadu čelovek Led Lenser opravdu revoluční. Led Lenser zde zapracoval na konstrukci, která u předešlých modelů H7 a H7R značně pokulhávala a čelovky řady SEO "vyšperkoval" k dokonalosti. Podívejte se na naše první dojmy z této čelovky, která bude podle mně revolucí na letošním vánočním trhu.

Aktualizováno Úterý, 24 Září 2013 15:07
 

Test čelovek Led Lenser H7R, Silva Trail Runner a Petzl Tikka 2 XP

PDF Tisk Email
Vyzkoušeli jsme - Recenze
Neděle, 22 Září 2013 09:24

Od letoštního jara jsem měl možnost otestovat čelovky Led Lenser H7R, Silva Trail Runner a Petzl Tikka 2 XP na spoustě běžeckých, turistických i horolezeckých akcí. Čelovku Led Lenser H7R vlastním už delší dobu, tudíž můžu poreferovat i zážitky s touto čelovkou ze zimy, kdy jsem ji používal na běžky a v případě, že nebyl sníh, tak ke běhání. V tomto testu čelovek se pokusím tyto čelovky porovnat a popsat jak mně která vyhovovala. Podrobný test čelovky každé zvlášť jsem popsal již dříve ve článcích „Čelovka Silva Trail Runner - uživatelská recenze“, „Čelovka Petzl Tikka 2 XP - uživatelská recenze“ a „Čelovka Led Lenser H7 a H7R - uživatelská recenze“. Čelovku Silva Trail Runner testoval i Honza Pala z Mountainski.cz, jehož celou recenzi si můžete přečíst ve článku „Čelovka Silva Trail Runner - ideální na skialp, běžky, kolo a běh“.

Aktualizováno Neděle, 22 Září 2013 09:58
 

Klettersteig Sulzfluh C/D (2817m)

PDF Tisk Email
Cestování - Evropa
Neděle, 14 Červenec 2013 19:57

Jako každoročně jsme pracovně vyrazili do Friedrichshafenu na největší outdoorový veletrh v Evropě – Outdoor Friedrichshafen. Cestu si vždycky zpestřujeme nějakým výletem do okolních kopců a skal. Jelikož nám letos vypadl z auta jeden lezec a zbyli jsme tři, rozhodli jsme se pro návštěvu blízkého Rätikonu a vylezení relativně nové ferraty Sulzfluh obtížnosti C/D na stejnojmenný kopec s výškou téměř tři tisíce metrů. O této feratě není na českém webu příliš informací, možná vám tedy následující řádky příjdou vhod při dovolené u Bodamského jezera (Bodensee).

Aktualizováno Neděle, 14 Červenec 2013 20:27
 

Ferraty ve Walliských alpách

PDF Tisk Email
Cestování - Evropa
Pondělí, 29 Červenec 2013 16:55

Jako každoročně jsem vyrazil průvodcovat pro CK Alpina zájezd na ferraty do švýcarských Walliských alp. Počasí nám přálo, proto se prakticky až na jednu vyjímku podařilo realizovat celý program, který po feratové stránce nabízí to nejlepší z danné oblasti. Klettersteigy sportovního charatkeru a vyšší obtížnosti, ale i výstupy na vrcholy po zajištěných cestách byly našim cílem po celý týden, který jsme ve švýcarsku strávili. Kávičky a pivo v Zermattu a Saas Fee jen doplňovaly skvělou atmosféru pod nejvyššími evropskými horami jako jsou Matterhorn, Dom, Monte Rosa, a další.

Aktualizováno Pondělí, 29 Červenec 2013 17:08
 

Jak vybrat běžecké boty do terénu?

PDF Tisk Email
FAQ - nejčastější otázky - Poradna
Středa, 03 Červenec 2013 13:49

Běhání patří bezesporu k aerobním disciplínám, které zažívají v poslední době obrovský boom. Během nejenže zlepšujete odolnost kardiovaskulárního systému, posilujete pohybový aparát, ale hlavně si zlepšujete psychickou kondici, která v dnešní době má své pevné místo v prevenci prakticky všech onemocnění. Kdo to s během myslí opravdu vážně, měl by načíst nebo jinak získat dostatek informací o správném běhu, jinak může být efekt zcela opačný a běžec skončí s bolavýma kloubama v lepším případě. V tomto článku se dozvíte něco o tom, jak vybrat boty na běhání, kterým se vyhnout, a které naopak lze doporučit. Vzledem ke zkušenostem jsme se rozhodli prodávat běžeckou obuv Inov, která patří k nejlepším na světě.

Aktualizováno Čtvrtek, 04 Červenec 2013 14:48
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 4 z 11