Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Sleva pro účastníky LH24
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiBanner


Vsetínský pohár 2013 v lezení na obtížnost

PDF Tisk Email
Novinky - Soutěže
Středa, 13 Březen 2013 13:08

V sobotu 9.3. se na vsetíně uskutečnil 9. ročník závodů pro děti a mládež do 18 let v lezení na obtížnost. Tentokrát s rekordní účastí 55 závodníků z několika převážně okolních oddílů. Naše firma QuillCz.Cz, která patří regionálně k významným prodejcům horolezeckého vybavení věnovala jako již každoročně do soutěže věcné dary. V loňském roce např. závodníci vyhráli přelomové jistítko CT Click-Up s HMS a další věcné ceny. Letos to byly trička a stylové přívěšky na klíče ve tvaru ještěrky a friendů.

 

Půjčení jistítka CT ClickUP s HMS

PDF Tisk Email
Vyzkoušeli jsme - Testy
Pondělí, 04 Březen 2013 15:54

Jedinečná nabídka pro horolezce z okolí Jablůnky. Ve spolupráci s dovozcem horolezeckého vybavení Climbing technology a hlavně v rámci lezecké osvěty, jsme se domluvili na půjčování jistítka CT ClickUp s karabinou ZDARMA. Uvědomujeme si, že jistítko ClickUp za bezmála 1500,- Kč potřebují horolezci před koupí vyzkoušet. Na trhu kde je již přejistítkováno se poměrně těžce orientuje a stále jsou na skalách vidět hlavně jističi s Gri Gri nyní druhé generace, přestože si myslím, že CT Click Up nabízí o mnoho více uživatelsky příjemnější jištění než konkurenční Petzl.

Aktualizováno Pondělí, 04 Březen 2013 16:02
 

Nová kniha o lavinách - Lavina

PDF Tisk Email
Vyzkoušeli jsme - Recenze
Pátek, 22 Únor 2013 06:42

Pražské vydavetelství Alpy připravilo na konec roku 2012 vydání překladu zajímavé rakouské publikace Lavina (v originále Lawine). Cílem knihy je seznámit čtenáře s problematikou deseti rozhodujících modelů situací, kdy se s lavinou nejčastěji setkáme. Kniha Lavina vás naučí vnímat sněhové a klimatické podmínky s následným vývojem lavinové situace. Většině návštěvníků zimních hor chybí základní znalosti, jelikož nemají čas věnovat se detailnímu studiu problematiky sněhu, počasí a lavin. Většina z nás tak pouze vnímá krásu zimní krajiny, ale neuvědomuje si, případně nepřipouští si, skryté nebezpečí. Chcete se dozvědět víc?

 

Vyjádření firmy Ocún k bezpečnosti jejich ferratových setů

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Úterý, 26 Únor 2013 17:16

V souvislosti s aktuálně diskutovanou otázkou bezpečnosti via ferratových setů s třecí brzdou jsme byli, stejně jako ostatní výrobci, ze strany UIAA a německého Alpenvereinu požádáni o vyjádření k této problematice.

Konstatujeme, že všechny výrobky OCÚN jsou bezpečné, pokud jsou používané v souladu s instrukcemi uvedenými v návodu k použití. Upozorňujeme uživatele zejména na dodržení limitu životnosti ferratových setů OCÚN, viz. tabulka závislosti životnosti na intenzitě používání.

 

Spacáky Prima Classic XP

PDF Tisk Email
Vyzkoušeli jsme - Recenze
Čtvrtek, 24 Leden 2013 06:30

PRIMA OUTDOOR je největším výrobcem spacáků v Evropě. S výrobou spacích pytlů má tato ryze česká firma velké a dlouholeté zkušenosti. Od roku 1989 ušili stovky tisíc spacáků. Tvar, rozměry a každý detail spacáku jsou dovedeny k dokonalosti. Spacáky Prima se nesnaží na trhu uspět s nízkou cenou, ale nejvyšší kvalitu. V dnešní době je 95 % světové textilní produkce vyrobeno v Asii. S tím jsou často spojedné problémy s kvalitou. Spací pytle řady CLASSIC jsou kompletně vyrobeny v České republice. Díky mimořádné kvalitě a doživotnímu servisu jsou u náročných uživatelů dobře známé a oblíbené. Firma úspěšně, většinou pod značkou zákazníka, vyváží tyto spacáky do celého světa. Podporujme ryze českou výrobu a české podnikatele.

Aktualizováno Čtvrtek, 24 Leden 2013 06:46
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 5 z 10