Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Sleva pro účastníky LH24
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiBanner


Ponožky z Merina nebo ze syntetiky?

PDF Tisk Email
Vyzkoušeli jsme - Testy
Neděle, 20 Leden 2013 14:11

Taky si pokládáte tuto otázku? V článku Merino nebo syntetika jsme si popsali jednotlivé materiály trochu podrobněji, aby zákazník získal rychlý přehled o nejpoužívanejších materiálech k výrobě funkčního prádla. V článku jsem také uvedl princip funkce Merina a jeho schopnosti zadržovat vodu, což považuji zároveň za největší nevýhodu tohoto materiálu při určitých výkonech, které ve článku taktéž popisuji. Kontroverzním se stalo zejména tvrzení, že Merino není vhodný materiál na výrobu ponožek. Proč?

Aktualizováno Neděle, 20 Leden 2013 14:26
 

Vybíráme nový spacák

PDF Tisk Email
FAQ - nejčastější otázky - Poradna
Neděle, 18 Listopad 2012 12:38

Z mého pohledu toho bylo o spacácích napsáno již tolik, že další nové informace vám v tomto článku už asi nepřinesu. Přesto se denně setkávám na prodejně s názory lidí, které vyčetli někde na fórech, v diskuzích a jsou mnohdy přehnaně kritické nebo až úplně zavádějící. Vaši základní otázku tvoří především: "Mám si koupit spací pytel péřový nebo z dutým vláknem?" a další podmínku nákupu tvoří věta: "Chci aby byl i na zimu, ale hodně malý, abych ho mohl v létě brát i na kolo." Jaká je realita? Na téma jak vybrat spací pytel se budu snažit odpovědět dále.

Aktualizováno Neděle, 18 Listopad 2012 19:47
 

Lahodná čerstvá káva Grower's Cup

PDF Tisk Email
Vyzkoušeli jsme - Recenze
Úterý, 23 Říjen 2012 10:27

Většina našich zákazníků si již jistě všimla nabídky lahodné a kvalitní kávy v sáčcích Coffeebrewer. Nabízíme tři kávy různých chutí a různé síly. Celý princip naší vždy čerstvé kávy spočívá právě ve dvojitém sáčku, ve kterém si kávu připravité kdykoliv a kdeliv, tedy i na cestách, v práci a kdykoliv dostanete chuť na výborné kafe. Pozor! To co vám nabízíme není instatní neidentifkovatelná káva, ale opravdu kvalitní mletá káva z nejkvalitnějších odrůd, speciálně balená pro uchování skvělé chuti a aroma.

Aktualizováno Úterý, 23 Říjen 2012 10:45
 

Lavinový kurz zdarma ke každému vyhledávači Pieps

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Úterý, 13 Listopad 2012 00:00

Výhradní dovozce vybavení do lavin zn. Pieps, firma Total outdoor, přišla i tento rok se zajímavým nápadem: "Lavinový kurz zdarma pro všechny zákazníky, kteří si koupí jakýkoliv lavinový vyhledávač Pieps." K uplatnění kurzu je potřeba se co nejrychleji registrovat na stránkách www.pips.cz. Stačí pouze jediné - dozvědět se kód vašeho přistroje dříve než ostatní, jelikož kapacita jednotlivých kurzů je omezena a z minulosti víme, že je o ně obrovský zájem.

Aktualizováno Úterý, 13 Listopad 2012 15:55
 

Preventivní výměna ferratových setů Ocún

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Čtvrtek, 13 Září 2012 13:27

Ocún svolává via ferratové sety na výměnu pružných popruhových smyček typ "harmonika" za pružné popruhové smyčky typ "trombon".
Na základě smrtelné nehody v Tyrolských alpách s nadměrně opotřebeným vypůjčeným setem via ferrata od jiného výrobce jsme se okamžitě začali zabývat testováním vlivu opotřebení setů na bezpečnost uživatelů.
Z laboratorních testů jsme zjistili, že ferratové sety s pružnými smyčkami typ "harmonika" se při cyklickém zatěžování zkracují, popruhy ochlupatí a jejich pevnost nečekaně rychle klesá.

Aktualizováno Čtvrtek, 13 Září 2012 13:33
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 10