Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Dehydrovaná strava - expediční jídlo - Travellunch, Voyager, Summit to Eat
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiBanner


Petzl Picchu - dětská přilba na lezení i kolo

PDF Tisk Email
Vyzkoušeli jsme - Testy
Neděle, 01 Červenec 2012 09:36

Jelikož našemu prckovi (4 roky) dosloužila jeho první cyklopřilba, přemýšleli jsme co koupit, abychom věděli, že je v bezpečí a zároveň moc neutratili. Petzl Picchu se mně od začátku jevila jako nejlepší volba, jeilkož je certifikovaná na kolo i horolezectví. Zabijeme tak dvě mouchy jednou ranou. Fakt, že je Petzl Picchu hezká helma a malému se líbila tomu ještě více nahrával. Čelovka Petzl Signal, která je součástí balení tomu jen nasadila korunu a výber potvrdila.

Aktualizováno Neděle, 01 Červenec 2012 09:54
 

Skládací lihový vařič Esbit

PDF Tisk Email
Vyzkoušeli jsme - Recenze
Pondělí, 11 Červen 2012 19:27

Ty si chceš vzít lihový vařič? Už jsi na tom někdy vařil? Jsi magor? Je to úplně na dvě věci. Tak přesně tyto slova slyším úplně vždycky když někam jedeme resp. letíme letadlem a já zvažuju vzít si jako jediného pomocníka na vaření - lihový vařič Esbit. Osobně si myslím, že právě tito skeptici nemají o liháči ani ponětí. Rok se s rokem sešel a já jsem vyfotil pár fotek, které nejen že lihový vařič představí, ale zároveň doporučí k nenáročným trekům, výletů či výpravám.

Aktualizováno Pondělí, 11 Červen 2012 19:43
 

Jak bezpečně slanit s jistítkem Click-Up

PDF Tisk Email
Vyzkoušeli jsme - Testy
Neděle, 25 Březen 2012 21:22

 Používáte poloautomatické jistítko Click-Up nebo váháte před jeho nákupem? Mnoho lezců vám řekne, že Click-Up je vhodný pouze pro sportovní lezení, jelikož s ním lze jenom jistit a není ani možné s tímto jistíkem slanit, jelikož není na dvě lana. Vyzkoušeli jsme za vás a můžeme říci, že to samozřejmě lze poměrně snadno a poměrně bezpečně. Stačí nám k tomu jedna zamykací karabina navíc - doporučuji starší kousek.

Aktualizováno Pondělí, 26 Březen 2012 08:24
 

Alpenverein – rakouský alpský svaz ÖEAV

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Neděle, 08 Duben 2012 08:19

 Od dubna 2012 jsme pro vás připravili speciální nabídku nejlepšího pojištění na hory v druhém největším turistickém svazu na světě - Alpenverein OEAV - Rakouský horský svaz. Alpenverein OEAV - sdružuje všechny zájemce a milovníky hor a horské přírody i všechny aktivně i sportovně založené osobnosti i rodiny. Je to sdružení dobrovolné, každý se stává členem tohoto svazu na základě svého dobrovolného rozhodnutí.

Aktualizováno Neděle, 08 Duben 2012 09:02
 

Proč je Simond Toucan 2 nejlepší jistítko?

PDF Tisk Email
Vyzkoušeli jsme - Testy
Neděle, 25 Březen 2012 01:00

 Každý kdo se považuje za horolezce nejen dobře leze, ale i dobře jistí a umí na 100% používat lezecký materiál, který si nakoupil nebo jinak opatřil. Pryč jsou doby kdy se jistilo osmou nebo 1/2loďákem. Neodsuzuju tyto metody, ale snažím se řídit heslem proč dělat něco průměrně, když to jde dělat ještě bezpečněji. Rukou mně prošy snad všechny jistítka co se kdy vyrobila a nějakým způsobem alespoň trochu rozšířila mezi lezeckou komunitu. Simond Toucan 2 je jedno z nich a v následujícím článku shrnu, proč ho považuju momentálně za nejlepší kyblík na jištění.

Aktualizováno Pondělí, 26 Březen 2012 06:02
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 11