Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Sleva pro účastníky LH24
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiBanner


Fotosoutěž 17.-31.10.

PDF Tisk Email
Novinky - Soutěže
Pondělí, 17 Říjen 2011 01:00

QUILLCZ.CZ - fotosoutěž

Na chladné a pošmurné podzimní dny jsme pro vás připravili fotosoutěž o pěkné a hodnotné věcné ceny. Téma soutěže je: "BAREVNÝ PODZIM"

Celá soutěž probíhá na našich Facebookových stránkách, kde lze volně přidávat fotky, které musí nést v popisu označení autora a název fotky. Průběžně je budeme doplňovat i zde na web. Cílem soutěže je získat co nejvíce "like - líbí se mi". Tři nejlépe hodnocené fotky budou oceněny věcnými dary: trička UAX a Respiro, hrnky, mikiny, outdoorové vybavení, ...

Aktualizováno Středa, 26 Říjen 2011 12:40
 

3D puzzle, zabavné dřevěné stavebnice

Tisk Email
Novinky - Perličky
Úterý, 07 Červen 2011 13:02

NovinkyOd letoštního roku prodáváme dřevěné 3D puzzle, které je vysekané do balzového dřeva. Co bychom to byli za obchodníci, kdyby jsme v reálu nevyzkoušeli jak se takové puzzle staví a jak je stavba takového mini 3D modelu náročná. Pro malého Kubu (3 roky) jsem vybral, jak jinak, model Porsche 911. Dobré je asi podotknout, že 3D skládačky jsou vyrobené v Číně, ostatně jako naprostá většina celosvětové produkce hraček.

Aktualizováno Úterý, 07 Červen 2011 13:21
 

Petr Adámek - Vzpomínka na Indii

PDF Tisk Email
Cestování - Asie
Pondělí, 21 Únor 2011 15:06

CestováníPetr Adámek společně s Milanem Hurtíkem a několika kamarády procestovali v roce 2009 kus himalájského pohůří Indie. Tento fakt není zase až tak zajímavý, jelikož se na tyto cesty vydává ročně poměrně hodně dobrodruhů, ale málo kdo z nich na královské motorce Royal Enfield.
Pro ty, kteří tento název slyší poprvé bych rád připomenul, že Roayal Enfield je motorkou vskutku netradiční. Design se pohybuje někde okolo roku 1960 - 1970 a původně se vyráběl v Indii s Anglickou licencí. Opravdovou perličkou zůstává, že jedna z řad Enfieldů měla dieslové motory.
Takže nejen motorky dělaly výpravě neopakovatelnou atmosféru, ale i fakt, že celého výletu se účastnil jeden vozíčkář, teda spíš vozíčkářka, která celou cestu absolvovala v sajdkáře. V Petrovi Enfieldy zanechaly tak silnou stopu, že si jednoho pořídil domů. Poprosil jsem ho o několik odpovědí na netradiční otázky k netradičnímu výletu ...

Aktualizováno Pondělí, 21 Únor 2011 15:59
 

Petzl stahuje tlumiče pádů

Tisk Email
Novinky - Perličky
Středa, 25 Květen 2011 20:42

NovinkyVÝZVA KE KONTROLE TLUMIČŮ PÁDU SCORPIO A ABSORBICA

13. května 2011 se na stránkách Petzl objevila informace, že na via ferratové cestě Bastille Via Ferrata ve francouzském Grenoblu v úterý 5. května spadl mladý muž na zem. Dle nejnovějších informací které máme, došlo k této nehodě díky výrobní vadě ferratového setu Petzl SCORPIO. Výrobní vadou byl chybějící bezpečnostní šev (čárka švů) na připojovacím oku. Mladý muž přežil pád z 20 metrů a je v nemocnici.
Bezprostředně po nehodě Petzl vyhlásil kontrolu ferratových setů dané série, ale po dalším zkoumání výrobního procesu objevil nedostatek, který mohl způsobit výrobní vadu a rozhodl se z bezpečnostních důvodů provést kontrolu u všech trhacích textilních tlumičú pádu vyrobených do 19. května 2011 - tedy tlumiče typu SCORPIO pro sportovní sféru a tlumiče typu ABSORBICA ve všech variantách pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou.

Aktualizováno Středa, 25 Květen 2011 20:56
 

Jak vybírat hračky vašim dětem?

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Úterý, 12 Srpen 2008 11:00
NovinkyTaky vás při různých příležitostech trápí představa kupování vhodného dárku? Naštěstí máte děti a zde problém vyřešíte poměrně jednoduše koupí vhodné hračky. Přiznejme si, že mnohem obtížnější je vybrat dárek dospělému. Hračky tvoří neodmyslitelnou součást dětského světa a podle toho také volíme druh hračky. Ne každý si hraje se vším. Hračka by u dítěte měla nejen zastoupit úlohu zabavovací, jak se říká ať máme klid, hlavně že nezlobí, ale i úlohu vzdělávací. Děti si totiž hraním přirozeně získávají určité návyky, které využijí v pozdějším věku. Vybírejte tedy hračky nejen podle určení - hračky pro kluky a hračky pro holky, ale i podle zaměření - hračky na písek, stavebnice, panenky, apod. nebo hračky podle věku.
Aktualizováno Neděle, 20 Únor 2011 16:04
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 10