Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Sleva pro účastníky LH24
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiBanner


3D puzzle, zabavné dřevěné stavebnice

Tisk Email
Novinky - Perličky
Úterý, 07 Červen 2011 13:02

NovinkyOd letoštního roku prodáváme dřevěné 3D puzzle, které je vysekané do balzového dřeva. Co bychom to byli za obchodníci, kdyby jsme v reálu nevyzkoušeli jak se takové puzzle staví a jak je stavba takového mini 3D modelu náročná. Pro malého Kubu (3 roky) jsem vybral, jak jinak, model Porsche 911. Dobré je asi podotknout, že 3D skládačky jsou vyrobené v Číně, ostatně jako naprostá většina celosvětové produkce hraček.

Aktualizováno Úterý, 07 Červen 2011 13:21
 

Petzl stahuje tlumiče pádů

Tisk Email
Novinky - Perličky
Středa, 25 Květen 2011 20:42

NovinkyVÝZVA KE KONTROLE TLUMIČŮ PÁDU SCORPIO A ABSORBICA

13. května 2011 se na stránkách Petzl objevila informace, že na via ferratové cestě Bastille Via Ferrata ve francouzském Grenoblu v úterý 5. května spadl mladý muž na zem. Dle nejnovějších informací které máme, došlo k této nehodě díky výrobní vadě ferratového setu Petzl SCORPIO. Výrobní vadou byl chybějící bezpečnostní šev (čárka švů) na připojovacím oku. Mladý muž přežil pád z 20 metrů a je v nemocnici.
Bezprostředně po nehodě Petzl vyhlásil kontrolu ferratových setů dané série, ale po dalším zkoumání výrobního procesu objevil nedostatek, který mohl způsobit výrobní vadu a rozhodl se z bezpečnostních důvodů provést kontrolu u všech trhacích textilních tlumičú pádu vyrobených do 19. května 2011 - tedy tlumiče typu SCORPIO pro sportovní sféru a tlumiče typu ABSORBICA ve všech variantách pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou.

Aktualizováno Středa, 25 Květen 2011 20:56
 

Jak vybírat hračky vašim dětem?

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Úterý, 12 Srpen 2008 11:00
NovinkyTaky vás při různých příležitostech trápí představa kupování vhodného dárku? Naštěstí máte děti a zde problém vyřešíte poměrně jednoduše koupí vhodné hračky. Přiznejme si, že mnohem obtížnější je vybrat dárek dospělému. Hračky tvoří neodmyslitelnou součást dětského světa a podle toho také volíme druh hračky. Ne každý si hraje se vším. Hračka by u dítěte měla nejen zastoupit úlohu zabavovací, jak se říká ať máme klid, hlavně že nezlobí, ale i úlohu vzdělávací. Děti si totiž hraním přirozeně získávají určité návyky, které využijí v pozdějším věku. Vybírejte tedy hračky nejen podle určení - hračky pro kluky a hračky pro holky, ale i podle zaměření - hračky na písek, stavebnice, panenky, apod. nebo hračky podle věku.
Aktualizováno Neděle, 20 Únor 2011 16:04
 

Petr Adámek - Vzpomínka na Indii

PDF Tisk Email
Cestování - Asie
Pondělí, 21 Únor 2011 15:06

CestováníPetr Adámek společně s Milanem Hurtíkem a několika kamarády procestovali v roce 2009 kus himalájského pohůří Indie. Tento fakt není zase až tak zajímavý, jelikož se na tyto cesty vydává ročně poměrně hodně dobrodruhů, ale málo kdo z nich na královské motorce Royal Enfield.
Pro ty, kteří tento název slyší poprvé bych rád připomenul, že Roayal Enfield je motorkou vskutku netradiční. Design se pohybuje někde okolo roku 1960 - 1970 a původně se vyráběl v Indii s Anglickou licencí. Opravdovou perličkou zůstává, že jedna z řad Enfieldů měla dieslové motory.
Takže nejen motorky dělaly výpravě neopakovatelnou atmosféru, ale i fakt, že celého výletu se účastnil jeden vozíčkář, teda spíš vozíčkářka, která celou cestu absolvovala v sajdkáře. V Petrovi Enfieldy zanechaly tak silnou stopu, že si jednoho pořídil domů. Poprosil jsem ho o několik odpovědí na netradiční otázky k netradičnímu výletu ...

Aktualizováno Pondělí, 21 Únor 2011 15:59
 

Moravské skály - horolezecký průvodce

PDF Tisk Email
Novinky - Perličky
Sobota, 07 Červenec 2007 10:54

NovinkyTěsně před Vánocemi 2010 vyšel dlouho očekávaný horolezecký průvodce Moravské skály - Moravian Rocks z dílny Vladimíra Skýpaly a Vladimíra Wolfa. Průvodce zpracovává všechny moravské oblasti, které spadají pod oblastní vrcholové komise Českého horolezeckého svazu. Co všechno teda tato obtloustlá kniha, která podává vyčerpávající obraz lezení na Moravě, obsahuje? Jsou to oblasti: Jevišovická pahorkatina, Pálava, Okolí Brna, Moravský kras, Moravské pískovce, Beskydy, Okolí Moravské brány, Oderské vrchy a Nízký Jeseník, Hrubý Jeseník a Rychlebské hory.

Aktualizováno Pondělí, 21 Únor 2011 16:03
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 10