Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Dehydrovaná strava - expediční jídlo - Travellunch, Voyager, Summit to Eat
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiBanner


Lahodná čerstvá káva Grower's Cup

PDF Tisk Email
Vyzkoušeli jsme - Recenze
Úterý, 23 Říjen 2012 10:27

Většina našich zákazníků si již jistě všimla nabídky lahodné a kvalitní kávy v sáčcích Coffeebrewer. Nabízíme tři kávy různých chutí a různé síly. Celý princip naší vždy čerstvé kávy spočívá právě ve dvojitém sáčku, ve kterém si kávu připravité kdykoliv a kdeliv, tedy i na cestách, v práci a kdykoliv dostanete chuť na výborné kafe. Pozor! To co vám nabízíme není instatní neidentifkovatelná káva, ale opravdu kvalitní mletá káva z nejkvalitnějších odrůd, speciálně balená pro uchování skvělé chuti a aroma.

 

Jak to celé funguje?

Sáček Coffeebrewer je vlastně určitá varianta francouzské konvičky (správně nazývané French Press) na jedno použití. Sáček obsahuje filtr s 26 g čerstvě umleté vybrané kávy. K přípravě 3 šálků chutné kávy stačí udělat následující: otevřete sáček, dovnitř nalijte ½ L horké vody a nechte 5–8 minut spařit. Sáček kávy vám tedy vyjde na jednu, dvě až tři porce - my v práci si z toho uděláme dva hrníčky. Káva patří mezi ty silnější a to i ve verzi mild - Nikaragua.

Nápad je to tedy velmi prostý, ale přitom geniální. Sáček má před použitím rozměr: 22,5 x 17 cm a hmotnost 46g. Z toho hmotnost obsahu (kávy) je 26g. Trvanlivost této kávy je půl roku, ale prakticky lze říct, že je mnohem delší.

Princip fungování sáčku

Coffeebrewer je v podstatě něco mezi překapávačem a kávovou konvičkou zvanou French Press. Tvar a provedení sáčku umožňují ideální průběh extrakce, neboť díky objemu sáčku se horká voda dobře smísí s mletou kávou a vyluhuje z ní aroma. Filtr je vyroben tak, aby se zachovaly veškeré přírodní esenciální oleje a chutě kávy, a proto je chuť kávy bohatší.
Filtr účinně oddělí sedlinu od spařené kávy. Nalitím prvního 1½ šálku zastavíte proces spařování. To znamená, že káva časem nezhořkne, jako se to děje v kávové konvičce French Press.

Nejjemnější vybrané kávy na světě, pražené v naší vlastní malé pražírně

Náš barista (odborník na přípravu kávy) pečlivě vybral exkluzivní sortiment těch nejkvalitnějších káv z celého světa a připravil z nich skutečně neodolatelnou nabídku prodchnutou chuťovými prožitky. Kávu pro nás pěstují známé kvalitní farmy nebo pěstitelská družstva a každá z našich káv pochází vždy pouze z jednoho místa. Díky tomu má každý druh kávy zcela jedinečnou chuť a aroma. Všechny druhy našich káv se praží pomalu v malých dávkách v naší vlastní malé pražírně.

Grower’s Cup je zkrátka šálek pěstitele kávy

Co si myslíte o pití vína neurčitého původu, BEZE JMÉNA, smíchaného z nejrůznějších hroznů z celého světa, z Francie, Itálie, Španělska, Chile, Austrálie…?! PŘESNĚ TAK. A proč by to s kávou mělo být jinak?
Všechny naše kávy pochází z věhlasných farem a kvalitních pěstitelských družstev a my je nikdy nemícháme. Velmi si ceníme toho, že víme, čím se vyznačuje místo, odkud káva pochází, a kdo všechno se zasloužil o to, že je tak chutná a její pití je skutečným zážitkem. To nejmenší, co můžeme udělat, abychom vyjádřili úctu tvrdé práci pěstitelů, je uvést původ kávových zrn.
Navíc kupujeme pouze tu nejlepší kávu třídy Specialty, za ceny, které dalece převyšují minimální ceny odpovídající principům spravedlivého obchodu (Fairtrade).

Ekologie a uhlíkové emise

Na šálek kávy ze sáčku Coffeebrewer je zjevně potřeba většího množství obalového materiálu než na šálek připravený většinou jiných způsobů. My však NEPOUŽÍVÁME žádný hliník. Sáček je vyroben ze 7,7 g polyetylenu (PE); 1,6 g polyethylentereftalátu (PET); 6,8 g papíru vyrobeného z opětovně zalesněných švédských lesů. PE se skládá pouze z uhlíku (C) a vodíku (H2), které jsou přirozenou součástí našeho životního prostředí, jemuž proto neškodí.
V širším kontextu životního stylu je proto uhlíková stopa sáčků Coffeebrewer v podstatě nevýznamná. Například jedna cesta letadlem z Evropy do Ameriky by se dala vyjádřit jako uhlíkové emise rovnající se 300 000 sáčků Coffeebrewer. Tím nechceme říci, že neneseme žádnou odpovědnost vůči přírodě. I nadále se budeme snažit svou uhlíkovou stopu zodpovědně snižovat.

Chvilky s šálkem Grower’s Cup

Káva je zdrojem energie, která nás žene kupředu, živí naši tvořivost a udržuje nás bdělé. Stala se každodenním impulsem aktivních lidi, kteří stále něco dělají. Umožňuje jim plynule a dynamicky komunikovat a zachovat si neustále otevřenou mysl. Kdykoli se setkáme, ať již jako přátelé nebo kolegové v práci, káva hraje klíčovou roli. Zatímco „běžná“ káva zpravidla chutná hořce, je temně černá a vlastně nijak zvlášť dobrá, sáček Grower’s Cup nabízí jemný, lahodný nápoj příjemné chuti. Chvilka s šálkem Grower’s Cup bude vždy zvláštním, příjemným zážitkem.

Grower’s Cup zapadá do každého ŽIVOTNÍHO STYLU

Grower’s Cup je odpovědí na životní styl mladých a dynamických lidí. Funguje naprosto všestranně, v kterýkoli den a kteroukoli hodinu.
Dát si šálek opravdu labužnické kávy už není nic nemožného, ať jste kdekoli a kdykoli. Je lehký, v kabelce ani tašce vám nezabere místo, nepřekáží na stole, je chutný a vypráví, a to nejen o životě kávy, ale také o té výjimečné chuti, a to bez skutečně pokaždé.
Grower’s Cup je značka životního stylu, v níž se spojuje infozábava, vyprávění, svoboda, mobilita a naprostá poctivost s požitkem z chutné, posilující, čerstvě připravené labužnické kávy, a to kdekoli a kdykoli.

Svoboda vs stroje

Stojíme tváří v tvář kultuře, v níž světu kávy po celá století vládly stroje. Kávový průmysl se namísto labužnického požitku z chutné a kvalitní kávy zaměřoval na vynalézání nových kávovarů a systémů přípravy tohoto nápoje.
Tam, kde se kávový průmysl zaměřuje výhradně na prodej systémů přípravy kávy, které lze realizovat pouze v „jejich“ strojích, a tlačí spotřebitele do pevně dané nabídky kávových směsí obsahujících zrna z nejrůznějších míst, my děláme pravý opak.
Jediným cílem sáčku Grower’s Cup je SVOBODA, MOBILITA a KVALITA.
Kávu ze sáčku Grower’s Cup připravíte kdykoli a kdekoli. Nepotřebujete žádný drahý stroj, který zabírá místo a musí se čistit a udržovat.

V našem obchodě si můžete koupit tyto sáčky s kávou za 59,- Kč

Grower's Cup Káva Bolívie, El Alto - strong
Grower's Cup Káva Etiopie, Sidamo - medium
Grower's Cup Káva Nikaragua, Madriz - mild

Výrobce:
Coffeebrewer Nordic A/S
Kasmosevej 3, DK-5500, Denmark
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Tel.: +45 63 400 124
www.growerscup.com

Aktualizováno Úterý, 23 Říjen 2012 10:45
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit