Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16) Prodejna

Dehydrovaná strava - expediční jídlo - Travellunch, Voyager, Summit to Eat
Akční nabídka
Kurzy a testování

Vybrat podle výrobce

Sleva.gif, 8,1kB

Vždy ty nejlepší ceny!

Vážíme si dobrých zákazníků, proto jsme pro ně připravili slevové karty a pro ty nejlepší, individuální slevový program.

Certifikát spokojenostiBanner


Půjčení jistítka CT ClickUP s HMS

PDF Tisk Email
Vyzkoušeli jsme - Testy
Pondělí, 04 Březen 2013 15:54

Jedinečná nabídka pro horolezce z okolí Jablůnky. Ve spolupráci s dovozcem horolezeckého vybavení Climbing technology a hlavně v rámci lezecké osvěty, jsme se domluvili na půjčování jistítka CT ClickUp s karabinou ZDARMA. Uvědomujeme si, že jistítko ClickUp za bezmála 1500,- Kč potřebují horolezci před koupí vyzkoušet. Na trhu kde je již přejistítkováno se poměrně těžce orientuje a stále jsou na skalách vidět hlavně jističi s Gri Gri nyní druhé generace, přestože si myslím, že CT Click Up nabízí o mnoho více uživatelsky příjemnější jištění než konkurenční Petzl.

Nabízíme vám zdarma možnost zkoušení jistítka Climbing technology ClickUp po dobu jednoho dne nebo víkendu. Stačí si k nám do prodejny QUILLCZ do Jablůnky přijít jistítko vyzvednout na zálohu 1000,- Kč, kterou vám v plné výši vrátíme, pokud nám jistítko vrátíte v dohodnutý termín zpět (je to bohužel ochrana před případným levným nákupem nekorektně smýšlejících jedinců - nechce se nám nikoho honit ani se s nikým hádat).

Takže neváhejte a zkoušejte, testujte. Rádi se dozvíme vaše názory. Jistítko ClickUp je tady pro vás k dispozici.

Rezervace na tel: 723 767 434 nebo na emailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Bohužel jistítko nebudeme na zkoušení nikam zasílat.

O jistítku CT ClickUp jsme již napsali článek: Jak bezpečně slanit s jistítkem ClickUp

 

Aktualizováno Pondělí, 04 Březen 2013 16:02
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit